'The Vampire Diaries' Says Goodbye: Will Michael Trevino And Steven R. McQueen Be Back?

16. září 2013 v 12:31 |  News

OLD ARTICLE

Dnes večer to rozhodně, rozhodně nebyl šťastný Valentýn pro fanoušky "The Vampire Diaries". I když jsme zvyklí říkat sbohem oblíbeným postavám na konci každé sezóny, mysleli jsme si, že jsou ostatní po smrti Kola v bezpečí.

V dnešní epizodě nebylo v Mystic Falls nic v pořádku…nebo na tajemném ostrově, kde parta předpokládala, že je pohřben Silas. Epizoda skončila Tylerem (Michael Trevino), který znovu opouští město, aby se nestřetl s Klausovým hněvem a Silasem vyčerpaným Jeremym (Steven R. McQueen), kterého využila Katherine.

Takže to pojďme rozčlenit.

♠♠


Samozřejmě, Tylerovi fanoušci jsou zvyklí říkat mu sbohem každý rok na jaře. V druhé sezóně, odešel s vlkodlačí smečkou, a v třetí sezóně, odešel do hor, aby zlomil jeho pouto s Klausem. Protože obsazení "The Vampire Diaries" je tak velké, všechny postavy nemůžou být v každé epizodě, proto zatímco byl Tyler na osobních cestách, vytvořil se tak prostor pro další postavy.

Tentokrát je to však jiný příběh. Bolestné sbohem, které sdílel s Caroline bylo více emocionální, než jsme vídávali v předchozích sezónách. Prosila ho, aby se pohnul dál, slíbil jí, že bude šťastný a zapomněl na ní.

Podle našich velmi spolehlivých zdrojů, bude tato absence mnohem obsáhlejší, než ty předchozí. Nebylo ještě rozhodnuto o tom, kdy nebo zda se Trevino ještě někdy přidá k obsazení. Návrat v této sezóně je velmi nepravděpodobný. Tyler a Klaus mají nějaké nevyřízené účty, na kterých musí pracovat, takže by v budoucnu mohl teoreticky hostovat v 'The Originals'. Zeptáte-li se nás, je to pěkná škoda, že utíká od muže, kterému se pokoušel postavit celou sezónu. Je to zklamání, jakým způsobem se loučíme s postavou, která se dostala tak daleko a udělala mimořádné kroky.

Pokud jde o McQueena… věci rozhodně pro chudáka Jeremyho nevypadají dobře. Epizoda příštího týdne je klíčová a bohužel do té doby musí fanoušci vydržet. Zvláště teď, když je Jeremy lovec, ztratit ho by byl zničující úder. Zejména pro Elenu, se tím všechno změní. Říkala, že její bratr je jediná věc, která jí udržuje při smyslech.

Jeremy měl skvělé momenty v této sezóně, a pokud je to jeho konec, je to dobré. Jemu a Bonnie se podařilo obnovit jejich dřívější spojení. Zemřel stojící při Bonnie a to něco v této show znamená.

Kat Graham v interview řekla, že je to nejvýznamnější smrt od první sezóny, takže můžeme předpokládat, že nám zbývá jen šest postav, na které jsme zvyklí, už od první řady, za předpokladu, že se původní dají dohromady, a že se Matt Donovan všemu vyhne, dokud může. S blížící se maturitou se otevírají příležitosti pro nové tváře na vysoké škole, nebo kdekoli, v příští řadě.

•Kopíruj se zdrojem•
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama